مزیت های تبلیغات در سایت نیازمندی های اصفهان

 

نیازمندیهای اصفهان

سایت اینجا اصفهان ( نیازمندیهای اصفهان) جهت پاسخگويي به نيازها و انتظارات مردم در بخش نيازمنديهاي شهري در ابتداي سال 1395 تاسيس و با انتشار آگهی ها ی و معرفی کالا و خدمات ، محصولات فعاليت خود را رسما آغاز كرد است . هدف و ماموريت نیازمندیهای اصفهان برقراري ارتباط بي واسطه ميان خريداران و فروشندگان كالا و خدمات  به تمامي استان های و همشریان عزیز اصفهان و همجوارآن می باشد . چشم انداز اینجا اصفهان، كسب نقش تعيين كننده در اقتصاد شهري بوده و براي تحقق ماموريت و چشم انداز خود چهار هدف را سرلوحه قرار داده است :

1- معرفی کالاهای استان اصفهان

2- ايجاد رقابت سالم ميان عوامل كسب و كار و نيز برقراري ارتباط ميان بازار توليد و مصرف.

3- افزايش رضايتمندي مصرف كنندگان خدمات شركت و ايجاد مشتريان وفادار بواسطه توسعه كمي وكيفي خدمات سازمان.

4- ارتقا سطح فرهنگ مبادلات كالا و خدمات.

alt

براي پاسخگويي به نيازهاي روزافزون مردم،  اینجا اصفهان (نیازمندیهای اصفهان ) تاكنون علاوه بر انتشار راهنماي نیازمندیهای اصفهان ، نجف آباد ، خمینی شهر ، کاشان و....... اقدام به انتشار  آگهی و معرفی کالاها و خدمات آن نموده است که در تاريخ استان اصفهان و كشور بي نظير است و برای محله  و تمام اقشار اقدام به پذيرش آگهي مي نمايد.

بانک مشاغل و نیازمندی های استان اصفهان هم اكنون با روزانه بیش از 900 آگهي و برخورداري از جامع ترين فهرست موضوعات بزرگترين نقش را در نظام مبادله كالا و خدمات دراستان اصفهان به عهده دارد.

alt

در حال حاضر سفارش آگهي به صورت شبانه روزي صورت مي گيرد كه ازاين طريق شهروندان در هر نقطه استان اصفهان پس از ورد به سایت اینجا اصفهان  وارد قسمت درج آگهی  شده  و بدون نیاز به عضویت  اقدام به ثبت آگهی خود مینمایند

سايت نیازمندیهای اصفهان به آدرس injaisfahan.ir  نيز روزانه با نمایش هزاران آگهی منتشر شده در راهنما و نقش ويژه اي را در اطلاع رساني الكترونيكي نيازمنديها به عهده گرفته است.

سایت نیازمندیهای اصفهان اخیرا با  دسته بندی موضوعی در تمامی موضوعات : اعم از املاک ، وسایل نقلیه ، مبلمان ، سرویس خواب ، دکوراسیون ، لوازم خانگی ، پزشکان متخصص ، مراکز درمانی و......... نیازمندیهای را منتشر می کند که نقش موثری در بهبود معاملات و رونق کسب و کارشان فراهم نموده است.

ما بر این باوریم که  سایت اینجا اصفهان ( نیازمندیهای اصفهان ) رسالت خود را پایان یافته تلقی ننموده و  همواره در تلاش است به ایفاء نقش موثرتر در توسعه مناسبات کسب و کار شهروندان و مشارکت در سامان دادن فعالیتهای آنان کمک به ایجاد اشتغال و تسریع در نظام مبادله کالا و خدمات همواره به عنوان بستر رفع نیازهای مردم و همچنین زمینه ساز فعالیت کار آفرینان و صاحبان مشاغل باشد.

منبع : نیازمندیهای اصفهان     injaisfahan.ir