چگونه تعرفه تبلیغات اینترنتی محاسبه میشود ؟

 

چگونه تعرفه تبلیغات اینترنتی محاسبه میشود ؟

alt

 

ویژگیهای برتر وب سایت درج آگهی رایگان - وب سایت توچشم یکی از وب سایتهای برتر ثبت آگهی و تبلیغ رایگان اینترنتی در ایران است. این وب سایت ویژگیهای برتری دارد که تعدادی از آنها با سایر وب سایتهای ثبت آگهی مشترک بوده و تعدادی از آنها منحصر به فرد است. ویژگیهای برتر وب سایت توچشم به عنوان یک سایت درج آگهی رایگان به صورت زیر است:

1- درج تعداد نامحدود آگهی و تبلیغ به صورت رایگان

2- بهینه بودن وب سایت از نظر گوگل و اندکس شدن آگهی های ثبت شده در همان روز

3- گروه بندی متنوع و مختلف برای ثبت آگهی در تمامی زمینه ها

4- پوشش دادن تمامی شهرهای کشور برای ثبت آگهی (حین انتخاب شهر و استان مشاهده خواهید کرد که تمامی شهرهای بزرگ و کوچک در نظر گرفته شده است)

5- سادگی و کارآمد بودن سایت حین ثبت آگهی

6- تایید شدن آگهی های ثبت شده در همان روز

7- ساختار منسجم و مرتب در صفحه اصلی سایت

 

مراحل درج آگهی رایگان در توچشم - وب سایت توچشم یکی از برترین وب سایتهای درج آگهی رایگان ایران است. هر جای ایران که ساکن هستید، با ثبت اگهی در توچشم سود کسب و کار خود را افزایش دهید.

تعداد آگهی هایی که در وب سایت توچشم می توانید ثبت کنید نامحدود است. برای تبلیغ کالا و محصولات و رونق دادن به کسب و کارتان به درج تنها یک آگهی بسنده نکنید.

محصولات خود را با عناوین مختلف و به صورت آگهی های متنوع معرفی نمائید. برای نتیجه گرفتن از آگهی و تبلیغات اینترنتی باید صبور باشید.

تعرفه تبلیغات اینترنتی در سایت توچشم ، برای رونق کسب و کار آنلاین شما، مقرون به صرفه خواهد بود. توچشم یکی از پربیننده ترین سایت های جامع اطلاع رسانی در همه زمینه های از جمله (درج آگهی رایگان ، ثبت آگهی و درج آگهی )  با بازدید ماهانه بیش از 10 میلیون نفر می باشد. ما برای بهتر دیده شدن شما و شناسایی برند شما به در عرصه تجارت آنلاین برنامه ریزی های کارشناسی شده و هدفمندی داریم.

تبلیغات اینترنتی و درج آگهی رایگان ، یکی از قدیمی ترین و مرسوم ترین روش های بازاریابی اینترنتی بوده است که روز به روز با افزایش تقاضای تبلیغ کنندگان بازار مجازی مواجه شدیم. بطوریکه بسیاری از برندهای بزرگ و کوچک کشور خرید و فروش کالاهای تجاری و معرفی خدمات گوناگون خود را از طریق سایت های اینترنتی و تبلیغات ، ثبت آگهی و درج آگهی در شبکه های اجتماعی، انجام می دهند.

در ادامه جهت آگاهی بیشتر شما عزیزان برخی تبلیغات اینترنتی ، ثبت آگهی و درج آگهی رایگان که در سایت توچشم ارائه می شود، را معرفی می کنیم:

املاک

لوازم الکترونیکی

وسایل نقلیه

لوازم خانگی

وسایل شخصی

ورزشی ، تفریحی و سرگرمی

خدمات کسب و کار

بازار کار